دانلود نمونه سوال تئوری المپیاد فنی و حرفه ای

irantvtoالمپیاد فنی و حرفه ای یا همان مسابقات ملی مهارت، یکی از رقابت های با اهمیت و مهم برای کسانی است که در کلاس ها و دوره های فنی و حرفه ای مشغول آموزش دیدن و فراگیری یک مهارت خاص هستند.

برای مشاهده ادامه متن دانلود نمونه سوال تئوری المپیاد فنی و حرفه ای به ادامه مطلب رجوع کنید.

معرفی مسابقات ملی مهارت

با توجه به تاثیر مسابقات جهانی مهارت در ارتقاء سطح مهارتهای فنی کارگران و صنعتگران جوان کشورهای عضو سازمان IVTO و ارائه گزارش در خصوص مسابقات فوق در سال 1349 به بالاترین مقام وقت کشور، دستور تشکیل کمیته ملی مسابقات مهارت فنی صادر شد.
در اجرای این فرمان، کوشش وزارت کار وامور اجتماعی معطوف به این گردید که نخستین دوره مسابقات مهارت فنی را بین کارگران ماهر و متخصص جوان کشور در سال 1350 برگزار نماید، بدینجهت اساسنامه کمیته ملی مسابقات مهارت فنی تهیه و در خرداد سال 1350 به تصویب رسید. پس از تصویب اساسنامه، مسابقات مهارت فنی به صورت سالانه تا سال 1357 بین علاقه مندان مسابقات برگزار گردید.
پس از عضویت مجدد ایران در سازمان بین المللی آموزش های حرفه ای، سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی امر آموزشهای حرفه ای و به منظور ارتقاء سطح مهارتی جوانان، برگزاری مسابقات ملی مهارت را به صورت سالانه آغاز نمود. این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار شده و در مرحله ملی از استانها در هر رشته یک نفر (در صورت کسب حد نصاب) می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت دفتر مسابقات بین المللی مهارت رجوع کنید
شرکت در این مسابقات و کسب رتبه، برای شکرت کننده دارای مزایا و امتیازاتی خوبی است. برای کسب اطلاع از مزایای علمی میتوانید به اینجا سربزنید
برای دانلود نمونه سوال تئوری المپیاد فنی و حرفه ای بیشتر نیز میتوانید از اینجا بازدید کنید
arrow-downدانلود کنید