دانلود سوالات مسابقه ملی مهارت مرحله شهرستانی 1388

سوالات مسابقات ملی مهارتهدف مسابقات ملی مهارت شناسایی نخبگان است. مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم گفت: هدف از برگزاری مسابقات ملی مهارت شناسایی نخبگان و ایجاد اشتغال پایدار برای افراد به ویژه جوانان است.[گزارش عرش نیوز]

مسابقات ملی مهارت امسال در تاریخ 1392/12/23 برگزار خواهد شد.

برای دریافت سوالات مسابقات ملی مهارت مرحله شهرستانی 1388 به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود سوالات مسابقات ملی مهارت مرحله شهرستانی 1388

معرفی مسابقات ملی مهارت

با توجه به تاثیر مسابقات جهانی مهارت در ارتقاء سطح مهارتهای فنی کارگران و صنعتگران جوان کشورهای عضو سازمان IVTO و ارائه گزارش در خصوص مسابقات فوق در سال 1349 به بالاترین مقام وقت کشور، دستور تشکیل کمیته ملی مسابقات مهارت فنی صادر شد.
در اجرای این فرمان، کوشش وزارت کار وامور اجتماعی معطوف به این گردید که نخستین دوره مسابقات مهارت فنی را بین کارگران ماهر و متخصص جوان کشور در سال 1350 برگزار نماید، بدینجهت اساسنامه کمیته ملی مسابقات مهارت فنی تهیه و در خرداد سال 1350 به تصویب رسید. پس از تصویب اساسنامه، مسابقات مهارت فنی به صورت سالانه تا سال 1357 بین علاقه مندان مسابقات برگزار گردید.
س از عضویت مجدد ایران در سازمان بین المللی آموزش های حرفه ای، سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی امر آموزشهای حرفه ای و به منظور ارتقاء سطح مهارتی جوانان، برگزاری مسابقات ملی مهارت را به صورت سالانه آغاز نمود. این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار شده و در مرحله ملی از استانها در هر رشته یک نفر (در صورت کسب حد نصاب) می توانند در مسابقات شرکت نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مسابقات ملی مهارت، میتوانید به سایت رسمی مسابقات ملی مهارت مراجعه کنید.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به انجمن مسابقات ملی مهارت هم رجوع کنید.
  

2 دیدگاه در “دانلود سوالات مسابقه ملی مهارت مرحله شهرستانی 1388

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.