دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ

فتوشاپدر پست دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ (Photoshop) قصد داریم تا هم با مفهوم استایل در نرم افزار فتوشاپ آشنا شویم و هم استایل (Style) شیک و پرکاربرد دوخت (Stitches) را در اختیار دوستان قرار دهیم.

برای دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ

Photoshopدر ابتدا به بیان توضیح درباره استایل (Style) میپردازیم.

استایل در فتوشاپ چیست؟

استایل (Style) یعنی یک سبک و شیوه یا مدل خاص که در فتوشاپ (Photoshop) میتوانیم به لایه ها اختصاص دهیم. حال لایه ما یا یک متن است، یک شی و یا هرچیز دیگری که تصویر و طرح ما را تشکیل میدهد. به عنوان مثال وقتی میخواهیم به یک متن سایه بدیم، این کار توسط دادن استایل به لایه متن انجام پذیر است. به عنوان مثال به تصویر زیر نگاه کنید.

استایل در فتوشاپ

چگونه به لایه ها در فتوشاپ استایل بدهیم؟

اگر در فتوشاپ (Photoshop) بر روی لایه دابل کلیک کنیم و یا روی لایه مورد نظر کلیک راست کرده و از لیست گزینه “Blending Options” را انتخاب کنیم، پنجره ای مانند تصویر زیر در اختیار ما خواهد بود که از طریق آن میتوانیم به لایه مورد نظر استایل (Style) بدهیم.

photoshopیه عنوان مثال، ما در یک لایه که متن داشتیم، این کار را انجام دادیم. پس از اینکه استایل (Style) مورد نظر را به لایه اعمال کردیم، و پنجره را بستیم، لایه متن به شکل زیر در  آمد.

photoshopچگونه یک فایل استایل (Style) را در فتوشاپ استفاده کنیم؟

فایل های استایل (Style)  فتوشاپ (Photoshop) دارای پسوند ASL هستند. در بخش (پنجره) استایل (Style) (در صورت نبودن این بخش، می توانید آن را از مسیر Window->Styles به محیط اضافه نمایید) با کلیک بر روی دکمه اسمارت و انتخاب گزینه Replace Style میتوانید آدرس فایل استایل (Style) را داده و آن را پنجره استایل (Style) داشته باشید.

style

دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر میتوانید به tutsplus ، adobe و designinstruct  مراجعه نمایید.

  

1 دیدگاه در “دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.