دانلود استایل آبنبات چوبی برای فتوشاپ

فتوشاپدر پست دانلود استایل آبنبات چوبی برای فتوشاپ (Wooden candy style for Photoshop)، می خواهیم یک استایل (Style) شیک و پرکاربرد را در اختیار دوستان قرار دهیم تا از آن برای طرح های فانتزی خود در نرم افزار فتوشاپ Photoshop استفاده نمایند.

برای مشاهده و دانلود استایل آبنبات چوبی برای فتوشاپ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود استایل آبنبات چوبی برای فتوشاپ

در پست دانلود استایل دوخت برای فتوشاپ (Photoshop) درباره ماهیت استایل ها و اینکه چطور میتوان از آن ها در نرم افزار فتوشاپ (Photoshop) استفاده کرد، صحبت کردیم و دیدیم که استایل ها ابزارهایی پرکاربرد و مفیدی در طراحی پوستر ها و کارهای گرافیکی هستند.

اما این بار می خواهیم یک استایل (Style) دیگر را در اختیار دوستان قرار دهیم که بسیار پرکاربرد، فانتزی و شیک است. از  استایل  آبنبات چوبی که دارای 16 مدل و حالت مختلف است میتوانید در طراحی پوسترهای فانتزی و بچه گانه استفاده کنید.

در تصویر زیر می توانید نمایی از چند مدل موجود در این استایل را مشاهده کنید.

Photoshopهمانطور که در تصویر دیدید استفاده از استایل آبنبات چوبی زمانی جلوه و شکوه بیشتری پیدا می کند که در فضایی مناسب از آن استفاده شود. منظور از فضا، ترکیب رنگ سایر المان های موجود  در طراحی و همچنین طرح خود المان موجود در کار است. که به نما و جلوه استایل کمک می کند. این نکته همیشه باید به عنوان یک نکته کلیدی مد نظر باشد. ممکن است یک استایل به خودی خود زیبا باشد. اما استفاده از آن در یک فضای نامناسب باعث میشود که بیننده از آن لذت نبرده و جلوه آن را درک نکند.

با توجه به توضیحات بالا، امیدوارم که بتوانید همیشه طرح های زیبا، شیک و دلنشین طراحی کنید.

دانلود استایل آبنبات چوبی برای فتوشاپ

همچنین میتوانید برای مشاهده استیل های  بیشتر به  brusheezy و myphotoshopbrushes سربزنید.