تانگو چیست؟ What is Tango

تانگوامروزه برقراری ارتباط در هر نقطه ای از دنیا امری آسان و راحت است. مهم انتخاب یک بستر مناسب و باصرفه برای برقراری ارتباط است. تانگو Tango یک نرم افزار است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی با هر فردی که این نرم افزار را در اختیار دارد، بتوانید ارتباط برقرار کنید.

برای مشاهده ادامه متن تانگو چیست؟ What is Tango به ادامه مطلب مراجعه نمایید

تانگو چیست؟ What is Tango

tango

 تماس رایگان صوتی و تصویری!

تانگو به شما این اجازه را می دهد تا از طریق آن به صورت کاملاً رایگان با دوستان خود تماس های تلفنی صوتی و تصویری رایگان داشته باشید و این عمل را می توانید با تمامی کسانی که تانگو را بر روی کامپیوتر، تلفن همراه و یا تبلت خود نصب کرده اند انجام دهید. شما با تانگو می توانید تماس صوتی رایگان برقرار کنید و در صورت لزوم آن را به راحتی به یک تماس تصویری مبدل کنید.

تانگو بهترین برنامه ی ارتباطاتی بوسیله اینترنت است و بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سطح جهان دارد.تمام این امکانات در این برنامه به صورت مجانی و از طریق اینترنت صورت میگرد.

 امکانات تانگو

- تماس رایگان صوتی و ویدئویی با رایانه های شخصی، موبایل و تبلت ها
- ارسال و دریافت پیام های تصویری در صورت عدم ارتباط با دوستانتان
- اضافه کردن انیمیشن ها سرگرم کننده به تماس های تصویری شما
- صرفه جویی در هزینه تماس های بین المللی رایگان بین اعضای دیگر تانگو
- نمایش خودکار دوستان شما که از تانگو استفاده می کنند
- بدون وارد کردن رمز عبور
- ساده و آسان برای استفاده

توضیح وب سایت رسمی تانگو :

Tango, the leading all-in-one social networking app, enables you to connect with friends and stay closer to family in a way that is easy, spontaneous, fun and fits the moment. Tango allows you to send free text messages, play games, and make free phone calls and video calls with those you care about. Tango works on iPhones, iPod touch, hundreds of Android phones and Windows Phone devices, as well as tablets and PCs, and provides high quality experience over 3G, 4G, and Wi-Fi.  More than 145 million people in 212 countries already love using the service.

برای کسب اطلاعات  بیشتر و همچنین دانلود تانگو، می توانید به سایت رسمی تانگو مراجعه نمایید.