اینستاگرام چیست؟ what is Instagram

اینستاگرامامروزه یکی از پربازدید ترین سایت ها در دنیای اینترنت، سایت های شبکه های اجتماعی هستند. بسیاری از کاربران اینترنت اوقات خود را با همین شبکه های اجتماعی سپری میکنند، که متأسفانه این امر بین کاربران شبکه های اجتماعی به یک دغدغه تبدیل شده است. اما در این پست میخواهیم ببینیم اینستاگرام، که امروزه درباره آن زیاد صحبت می شود، چیست؟

برای مشاهده متن کامل پست اینستاگرام چیست؟ what is Instagram به ادامه مطلب رجوع کنید.

اینستاگرام چیست؟ what is Instagram

اینستاگرامامروزه شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کردند و تعداد آن ها هم نسبتا در فضای اینترنت زیاد است. اما شاید یکی از معروفترین آن ها که اغلب کاربران یا شاید ناکاربران و افراد عادی هم آن را میشناسند Facebook است.

شبکه های اجتماعی، محلی است برای اینکه افراد بتوانند به راحتی اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی خاص است. به این مفهوم که در اینستاگرام شما میتوانید تصاویر و ویدوئوهای خود را با دیگران با اشتراک بگذارید. پشتیبان و توسعه دهنده اینستاگرام، همان Facebook معروف است. در اینستاگرام کاربران می توانند از زندگی روزمره خود و هر چیزی که در اطرافشان اتفاق می افتد عکس بگیرند و آن را با کسانی که دوست دارند به اشتراک بگذارند. البته این شبکه اجتماعی فقط محدود به دستگاه های همراه از جمله موبایل و تبلت است.

اینستاگرام یک نرم افزار برای سیستم عامل های موبایل و تبلت است که شما پس از نصب اینستاگرام بر روی دستگاه خود می توانید به راحتی با آن کار کرده و تصاویر و ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید.

این تعریف خود اینستاگرام است:

Capture and Share the World’s Moments

Instagram is a fast, beautiful and fun way to share your life with friends and family.

Take a picture or video, choose a filter to transform its look and feel, then post to Instagram — it’s that easy. You can even share to Facebook, Twitter, Tumblr and more. It’s a new way to see the world.

در حال حاضر اینستاگرام برای سیستم عامل های Android, IOS و Windows phone موجود است.

اینستاگرام در اکتبر 2010  توسط San Francisco ، Kevin Systrom و Michel “Mike” Krieger راه اندازی شد. اینستاگرام کاملا رایگان است.

نمایی از برنامه اینستاگرام:

اینستاگرامبرای کسب اطلاعات بیشتر میتواند به سایت رسمی اینستاگرام و Wikipedia مراجعه نمایید.